Quelle katalog

Quelle je významný zásilkový obchod, který vznikl zhruba v roce 1927 a to v jednom malém německém městečku. Jeho autorem byl Gustav Schickedanz, který chtěl svým zákazníkům nabídnout něco nového a neokoukaného. Co nenajdou jenom tak v obyčejném obchodě, přitom dané zboží muselo být kvalitní, cenově dostupné a módní. Proto přišel s touto nápaditou zásilkovou službou, která si postupně získávala své příznivce na německém trhu. Zprvu společnost Quelle nabízela kvalitní oblečení, poté se začala specializovat také i na dražší elektroniku. Kromě tohoto neobyčejného zboží, poskytovala řadu doplňkových služeb zcela zdarma. Netrvalo dlouho a firma Quelle slavila velké úspěchy, a proto její vedení rozhodlo expandovat do zahraničí. Nejprve se zásilkový obchod rozšířil do Rakouska, postupem času jsou otevírány pobočky na území celé Evropy.
Quelle přicházel s unikátní reklamní kampaní, jejímž cílem bylo zviditelnění propagovaného zboží. To se v praxi uskutečňovalo formou tištěných letáků (katalog Quelle), které byly vhazovány do schránek milionů evropských domácnosti. Tyto zajímavé propagační materiály vynikaly nejaktuálnější nabídkou zboží ve slevě či ve výprodeji. V letních měsících zde byly propagovány letní kolekce oblečení a doplňků, zatímco v zimním období tu byly k vidění hřejivé oděvy. Nechyběla tu však ani elektronika a další produkty.
Společnost Quelle začala rozšiřovat svůj sortiment o nejrůznější zboží, které je dnes rozčleněno do několika standardních kategorií, jako je například dámská móda, bydlení a domácnost, technika a multimédia, mužský svět atd.
Právě Quelle patří k předním zásilkovým obchodům, který představuje světu nejmódnější kousky, jejž si mohou zákazníci pořídit z pohodlí svého domova. Zkrátka ve virtuálním katalogu najdou zde vytoužené zboží jak pro sebe, tak i pro své nejbližší za velmi přijatelné ceny. V České republice nalezneme Quelle pod značkou Halens.

10
Led 2012
POSTED BY
POSTED IN Novinky
DISCUSSION 0 Comments
TAGS

Komentáře nejsou povoleny.