Obuv CCC se v současné době řadí mezi čtyři největší společnosti, které se specializují na prodej obuvi, na území České republiky. Oproti jiným prodejcům obuvi působí společnost CCC na území České republiky poměrně krátkou dobu, první prodejna byla otevřena v roce 2005. Od té doby bylo na území celé země otevřeno přibližně padesát prodejen. Prodejny CCC se nachází téměř ve všech větších městech, přičemž je naleznete nejčastěji ve velkých nákupních centrech. Na webových stránkách společnosti si můžete vyhledat, v jakých konkrétních městech se prodejny CCC nacházejí.

Společnost CCC nabízí obutí pro celou rodinu, vybere si zde tak úplně každý. Boty nabízené v prodejnách CCC sledují ty nejmodernější trendy, přičemž se jedná o obuv kvalitní a cenově dostupnou všem. Kromě obuvi si mohou zákazníci v prodejnách CCC zakoupit také kabelky a další módní doplňky.

Kromě toho, že si můžete zboží prohlédnout na vlastní oči v prodejnách CCC, se na ně můžete podívat také v katalogu CCC, který je umístěn na webových stránkách společnosti. V katalogu naleznete širokou nabídku obuvi pro ženy, muže i děti. Obuv je určena pro všechny věkové kategorie, takže si zde vyberou jak teenageři, tak dospělí. Kromě obuvi si v katalogu můžete prohlédnout bohatou nabídku tašek a kabelek. Katalogy CCC bývají vydávány jednak s novým zbožím, ale také s akčními nabídkami. Nové kolekce zboží společnosti CCC bývají vydávány zpravidla na dvě roční období, kupříkladu katalog pro podzim a zimu, nebo naopak pro jaro a léto.