Halens dámská móda

Značka Halens se zabývá prodejem módního oblečení, obuvi a různých módních doplňků. Jedná se o švédskou značku, která byla založena v roce 1949, její sídlo se nachází ve městě Boras. Zákazníci firmy Halens si mohou zboží této společnosti objednávat buď prostřednictvím tištěných katalogů, nebo z internetového obchodu. Značka Halens prodává své zboží již ve dvanácti státech. Sídlo české pobočky této společnosti se nachází v Hradci Králové.
Módní značka Halens prodává oblečení dámské, pánské i dětské. V sekci Halens dámská móda je jednotlivé oblečení rozděleno do několika kategorií, kterými jsou vrchní a spodní díly, šaty, svrchní oblečení, spodní prádlo, ložní prádlo, oblečení vhodné na pláž, sportovní móda, dámské doplňky a obuv. Dále v sekci Halens dámská móda můžete nalézt oblečení a doplňky na svatbu, oblečení nadměrných velikostí a oblečení vhodné pro těhotné ženy.
Pokud se vás dámská nabídka značky Halens netýká, a patříte k pánským zákazníkům, nemusíte se obávat, že si na internetových stránkách či v tištěném katalogu nic nevyberete. Sekce určená pro muže vám nabídne například bohatý výběr triček a košilí, kalhot a šortek, na zimní měsíce bundy, čepice a šály, v nabídce společnosti Halens nechybí ani pánské spodní prádlo, plavky a pyžama, a nabídka obuvi a pánských doplňků je také zajímavá.
Módní značka Halens má tedy co nabídnout všem svým zákazníkům, bez ohledu na pohlaví a věk. Pro ženské zákaznice je určena kategorie Halens dámská móda, pro mužské a dětské zákazníky je zase přiřazena sekce pánská a dětská móda. Každý si tedy přijde na své a v bohaté nabídce značky Halens si zajisté vybere.

28
Říj 2012
POSTED BY
POSTED IN Novinky
DISCUSSION 0 Comments
TAGS

Komentáře nejsou povoleny.