Vítejte na webu Tchibo cz nabídka týdne a katalog

Novinky v Tchibo nabídce týdne

Pánové, letní móda je tu! – Užijte si konečně sluníčka s naší barevnou kolekcí neformálního oblečení pro muže. A i na letní dovolené uděláte s flexibilními kufry, plaveckým vybavením na pláž a módním denním a nočním prádlem vždy skvělý dojem.

Kouzlo čerstvých potravin – Nyní zůstanou potraviny déle čerstvé! Zásoby jsou totiž v našich dózách výborně uskladněny a dají se jednoduše a bezpečně přenášet. A díky geniálním kuchyňským pomocníkům se příprava pokrmů stane hračkou – oblíbená Tchibo cz nabídla týdne.

Móda v tónech Afriky – Okouzlete své okolí přirozenou krásou. Díky naší módní kolekci ve velikostech 44–54 s jejími úžasnými zvířecími potisky, oblíbenými barvami koření a lichotivými střihy budete vypadat skvěle na suchu i ve vodě.

GRILOVÁNÍ Staňte se mistry! – S  grilovacím náčiním a dalšími potřebami jsou šťavnaté steaky a další dobroty hotové za okamžik – a v mistrovské kvalitě. S pěknými dekoracemi na stůl, servírovacími pomůckami a zahradním nábytkem se grilovací party zaručeně vydaří.

Přejít na e-shop

Publikováno 29 května '13 od , v kategorii Tchibo cz nabídka týdne.