Vítejte na webu Tchibo cz nabídka týdne a katalog

Tchibo sleva 15 % na vše

Chcete zajímavou slevu na celý váš nákup? Přidejte si k nákupu spotřebního zboží 1 kg zrnkové kávy a automaticky se vám aktivuje 15% sleva na všechny výrobky Tchibo.

Prohlédnout nabídku zboží

Dále na Tchibo e-shopu naleznete:

Modní lahůdky – je jedno, zda klasické nebo moderní, Tchibo Vám představuje dámské modely na jaro, které musíte mít: od kalhot chino přes všestrannou parku po nepostradatelné doplňky. Inspirující zážitek pro každého milovníka módy.
Oblečení do deště – ve slevovém obchodě Tchibo teď najdete vše, s čím se budete radovat z pobytu venku, i když zrovna prší –  a za snížené ceny. Pro malé i velké, od nepromokavých bund až po kalhoty do deště, od holínek až po nepromokavý batoh.´Pečení Vám udělá radost!
Dokonalá snídaně -Měli byste chuť na vynikající dobroty z vlastní dílny? S multifunkčními a inovativními pomůckami na pečení, které Vám přináší Tchibo, vykouzlíte v okamžiku malá umělecká díla, která se rozplývají na jazyku. Vynikajícími lahůdkami překvapíte své hosty i sebe.
Prádlo pro skvělý pocit – Máloco si pustíme k tělu tak blízko jako oblečení. Proto jsme pro Vás sestavili kolekci vysoce kvalitního denního a nočního prádla pro ženy i muže – je neodolatelně příjemné.
Využijte prostor inteligentně – Malý prostor a v něm spousta místa? S chytrými řešeními, která Vám nabízí Tchibo, můžete svůj byt uspořádat podle nových měřítek: Prostě se nechte inspirovat promyšleným nábytkem a nápaditými bytovými doplňky.

Publikováno 20 února '13 od , v kategorii Tchibo cz nabídka týdne.